ایده ناب فتوبوک برای هدیه به کسانی که دوستشان دارید

#فتوبوک می‌تواند یک هدیه فوق العاده برای عزیزان شما باشد. یک کتاب دوست داشتنی پر عکس‌های زیبا و با کیفیت که حتی جلد آن هم به صورت سفارشی طراحی شده، هدیه ای است که همسر، پدر، مادر و دوستانتان را به شدت شگفت زده خواهد کرد. کاری که باید انجام دهید این است که یک تعدادی عکس با کیفیت و با موضوعی مشخص انتخاب کنید و پس از انتخاب یک تم مناسب فتوبوک خودتان را سفارش دهید. حالا سورپرایز آماده است!

فتوبوک‌ها در اندازه، جنس کاغذ و کیفیت‌های چاپ متنوع موجود هستند و بهترین #هدیه مناسبتی برای افرادی خواهند بود که دنبال کادو خاص و متفاوت می‌گردند.

در این مقاله تعدادی ایده فوق العاده برای سفارش فتوبوک برای شما قرار داده ایم تا به وسیله آنها بدانید برای مناسبت‌های مختلف چطور فتوبوک مناسب سفارش دهید و به عزیزانتان بگویید که چقدر دوستشان دارید.

قبل از اینکه بخواهیم ایده‌های عملی برای فتوبوک را برایتان شرح دهیم، سه اصل کلی که باید قبل از سفارش هر فتوبوکی به آن توجه کنید را به شما یادآوری می‌کنیم. در واقع، اول به این سوال پاسخ می‌دهیم که رعایت چه نکاتی می‌تواند یک فتوبوک فوق العاده را برای شما به ارمغان بیاورد؟

  • سعی کنید با عکس‌هایی که انتخاب می‌کنید یک داستان بسازید

هرچقدر عکس‌ها برای ما مسحور کننده و جذاب هستند، داستان‌ها هم ما را جلب خودشان می‌کنند. ما اصولاً می‌خواهیم بدانیم چه چیزی، چطور، چرا و چه زمانی اتفاقات یک عکس را رقم زده است؟ وقتی که عکس‌ها را انتخاب می‌کنیم، باید این نکته را به خاطر داشته باشیم که هدف این است که دیگران با دیدن #آلبوم عکس ما یک سفر ماجراجویانه به مسیر زندگی ما داشته باشند.

برای اینکه این سفر را در ذهن بیننده‌ها بسازید، چینش عکس‌ها باید از یک روند منطقی پیروی کند. اگر موضوع آلبوم عکس سیر زمانی زندگی شماست، صفحات اول را به روزهای بدو تولد اختصاص دهید. در صفحات بعدی عکس‌های مربوط به اولین باری که توانستید بایستید، اولین باری که مدرسه رفتید و… را به ترتیب قرار دهید تا فتوبوک شما جذاب تر به نظر بیاید.

در طراحی فضایی را پیش بینی کنید تا بتوانید توضیحاتی کلی در مورد عکس در چند جمله بنویسید. مثلاً اینکه اینکه چه کسانی در عکس دیده می‌ شوند و چه وقایعی در حاشیه عکس انداختن در حال رخ  دادن بوده است. این کار خاطره انگیز بودن و جذابیت آن را مضاعف می‌ کند.

  • قالب  و تم متناسب و زیبا انتخاب کنید

یکی از مواردی که تاثیر فوق العاده ای در زیباتر شدن آلبوم عکس دارد، قالب و تم آن است. انتخاب یک قالب مناسبِ موضوع به صورت خلاقانه، 50 درصد از زیبایی کار نهایی را انجام می‌دهد. نیازی نیست نگران طراحی قالب باشید. سایت pichap (بستر آنلاین چاپ فتوبوک)، قالب‌های متنوع و از پیش آماده شده را تدارک دیده اند. فقط کافیست به سایت pichap مراجعه کنید و پس از انتخاب قالب مورد نظر، چینش عکس‌ها را به دلخواه انجام دهید.

  • کیفیت #چاپ عکس و اهمیت آن در زیبایی فتوبوک

زمانی کیفیت #چاپ #عکس نمود پیدا می‌کند که چند کیفیت مختلف را در کنار هم ببینید. کیفیت چاپ را شما قبل از سفارش انتخاب می‌کنید. پس سعی کنید با توجه به قیمت، بهترین کیفیت چاپ را انتخاب کنید. مطمئن باشید بعد از تحویل فتوبوک متوجه خواهید شد تا چه اندازه چاپ عکس به کار شما جلوه می‌دهد.

 در این قسمت 14 ایده جذاب برای خلق فتوبوک و #هدیه آن را برای شما تشریح می‌کنیم.

1. فتوبوک، هدیه ای شگفت انگیز که می‌ تواند همسرتان را سورپرایز کند

چه چیزی شیرین و جذاب تر از این است که لبخند رضایت از شما روی لبان همسرتان نقش ببندد؟ دادن یک هدیه خاص و کمتر دیده شده چیزی است که مطمئناً همسرتان را شگفت زده خواهد کرد. اگر به دنبال چنین چیزی هستید فتوبوک اینجاست تا یکی از زیباترین لحظه‌های زندگی مشترک را با همسرتان تجربه کنید. فرقی نمیکند تولد همسرتان، روز زن یا حتی بدون مناسبت، کافی است چند عکس زیبا از همسرتان که می‌دانید دوستش دارد از کامپیوتر و موبایل خارج کنید و به یکی از سایت‌های ارائه دهنده خدمات فتوبوک مراجعه کنید.

این سایت‌ها به شما اجازه می‌دهند با سلیقه خودتان زمینه صفحات و جلد را انتخاب یا طراحی کنید و سفارش دهید. جملاتی مثل عاشقت هستم، دوستت دارم، تو تمام منی و… حرف دل شماست که شاید کمتر مجالی پیش بیاید که بتوانید در حضور همسرتان به او بگویید ولی فتوبوک این امکان را فراهم کرده که با درج این جملات زیبا و عاشقانه همراه با عکس، زیباترین احساس‌ها نسبت به همسرتان را ماندگار کنید.

2. آلبوم عکس #عروسی با فتوبوک، هدیه ابدی زندگی مشترک!

مراسم ازدواج از بله بران تا عروسی فقط و فقط یک بار در طول زندگی ما تکرار می‌ شوند. بهترین راه برای ماندگار ساختن این لحظه‌های زودگذر، برای وقت‌هایی که دلمان برایشان تنگ می‌شود، عکس گرفتن و چاپ آنهاست. هیچ چیز به اندازه یک عکس زیبا خاطرات را زنده نگه نمیدارند. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد وقتی به یک تصویر نگاه می‌ کنید، با همه وجود شیرینی آن لحظه که عکس آن مقابل شماست، به وجودتان به جاری می‌شود.

فتوبوک مخصوص #آلبوم عکس عروسی، یک مجموعه بسیار شکیل و زیبا از عکس‌هایی است که به صورت یک کتاب فوق العاده تا ابد برای شما می‌ماند. با توجه به زیاد بودن تعداد عکس‌های عروسی، چاپ جداگانه آنها و قرار دادن در آلبوم عکس به دو دلیل توصیه نمیشود. اول اینکه نگهداری از تعداد بالای عکس‌های عروسی وقتی چاپ شده اند مستلزم داشتن فضای زیادی است و احتمال زیاد شما نیاز به داشتن آلبوم پیدا خواهید کرد. دلیل دوم اینکه، وقتی تعداد عکس بالاتر می‌رود، هزینه چاپ بالاتر رفته و علاوه بر آن آلبوم عکس هم باید به صورت جداگانه تهیه شود.

با #فتوبوک، هم تعداد بیشتری از عکس‌های عروسی را نگه خواهید داشت و هم هزینه بسیار کمتری نسبت به آلبوم می‌پردازید. بعلاوه اینکه، دست طراح در کتاب عکس برای خلاقیت‌های هنری و اضافه کردن متن‌های زیبا و طراحی جلد خاص به عکس باز است.

3.  فتوبوک تونل زمان، بهترین #کادو تولد برای  نزدیکان و دوستان صمیمی

چقدر با فتوبوک تونل زمان آشنایی دارید؟ برای سفارش این نوع فتوبوک، تعدادی از عکس از  سال‌های بدو تولد، کودکی، نوجوانی و … مربوط به یکی از دوستان و عزیزانتان جمع آوری کنید و به همراه متن‌های مناسب با هدف چاپ و صحافی عکس‌ها کنار هم قرار دهید. این کار باعث می‌شود وقتی فتوبوک را بازکنید کلیه خاطرات ازنوزادی تا کودکی و بزرگسالی برای فرد مورد نظر تداعی شود. همین ایده، این آلبوم عکس را به یک هدیه استثنایی تبدیل می‌کند که نه تنها ارزش مادی دارد، بلکه برای دوست یا فردی که برایش این آلبوم عکس را برایش تهیه می‌ کنید، سراسر نوستالژی خواهد بود. پس همین الان به تقویم تان نگاه کنید و ببینید تولد کدام یک از عزیزانتان نزدیک شده؟ با دقت عکس‌های زیبا را جمع آوری کنید و یک فتوبوک فوق العاده سفارش دهید.

4. فتوبوک #جشن تولد برای، بهترین راه حفظ خاطرات شیرین  جشن تولد شما

از گذشته خیلی از ما به آرشیو کردن عکس‌های جشن تولد علاقه داشته ایم. در واقع ما نگهداری از عکس‌ها را از بزرگتر‌ها یاد گرفتیم. آنها عکس‌هایی که با زحمت با دوربین‌های آنالوگ از کیک و شمع و مهمانان  تهیه کرده بودند را داخل آلبوم‌هایی زیبا قرار می‌دادند و هر بار با مراجعه به آنها حال و هوایشان عوض می‌شد. اما در روزگار هوشمند، ما کمتر عکس‌ها را چاپ می‌کنیم. با این حال هیچ وقت دیدن عکس‌ها در موبایل یا لپ تاپ لذت دیدن آلبوم عکس را ندارد. فتوبوک علاوه بر اینکه امکان می‌دهند عکس‌های تولد را به بهترین شکل نگهداری کنید، با امکاناتی مثل متن و جلد اختصاصی، خاطره یک جشن تولد فوق العاده را برای فرزند یا همسرتان تا ابد زنده نگه می‌دارد.

5. در ولنتاین با فتوبوک عاشق تر از همیشه باشید

شکلات، کادو و گل برگ قرمز در روز عشاق خیلی رمانتیک تر خواهد بود اگر آن را با یک فتوبوک عاشقانه با عکس‌هایی که در یک سال اخیر کنار همسرتان انداخته اید، همراه کنید! قابلیت‌های این کتاب عکس دوست داشتنی به شما کمک می‌کند زیباترین جملات عاشقانه را به همسرتان هدیه بدهید. تم‌های متنوعی برای فتوبوک وجود دارد که فضایی از حس عشق را بین شما و همسرتان تداعی می‌کند. با این حال می‌توانید به طور اختصاصی یک تم ولنتاین طراحی کنید و سفارش دهید. با این فتوبوک زیبا به همسرتان بگویید که چقدر برایتان عزیز است و از بودن کنار او لذت می‌برید.

6. یک #سفر تابستانی را با فتوبوک در یادها ثبت کنید

سفر جز جدانشدنی یک زندگی شاد و هیجان انگیز است. جالب اینجاست که هر بار به عکس‌های یک مسافرت نگاه کنید، احساس خوب سفر و دیدن مکان‌های زیبا را در خودتان دوباره به وجود می‌اورید. برای اینکه به بهترین شکل خاطرات سفرتان را یادآوری کنید و در فضای سفر قرار بگیرید، #فتوبوک یک پیشنهاد فوق العاده است. عکس‌های مربوط به سفر را در فتوبوک چاپ کنید و زیر هرکدام، محل عکس و چند جمله کوتاه از تجربه ای که در آن محل داشته اید را بنویسید. در این صورت هر بار که به عکس‌ها نگاه می‌کنید، انگار بار دیگر سفر کرده اید. توصیه می‌کنم یکبار این کار را انجام دهید آن وقت به اهمیت این کار پی خواهید برد. تصور کنید که چندین مسافرت داشته اید و از هر کدام یک کتاب زیبا عکس در کتابخانه دارید و هربار که دلتان خواست می‌ توانید به محل‌هایی که سفر کرده اید با این کتاب‌ها دوباره سفر کنید یا آنها را به دوستانتان #هدیه بدهید.

7. به دوستان خوب تان فتوبوک هدیه دهید

آیا شما هم مثل من دوستانی دارید که از دوره کودکی با آنها بوده اید و بزرگ شده اید؟ اگر آنقدر شانس داشتید که یکی از این دوستان صمیمی در تمام مراحل زندگی همراه شما بزرگ شده، چرا با یک فتوبوک زیبا از او قدر دانی نکنید؟ عکس اولین روز مدرسه، عکس‌های روز پایان امتحان‌های خردادماه، عکس‌های پایان دوره ابتدایی و… را کنار هم جمع کنید و به خاطر قدردانی از حضور او یک فتوبوک فوق العاده به دوست تان تقدیم کنید.

8. بهترین کادو روز پدر؛ عکس‌ها همه چیز را می‌گویند

تا به حال بهترین کادویی که برای روز پدر تهیه کرده اید و پدرتان خیلی از دیدن آن خوشحال شده چیست؟ شاید یک پیرهن زیبا، شاید یک کیف رسمی و شاید هم یک جعبه ابزار! اما برای روز پدر بعدی، پیشنهاد فوق العاده ای برای شما داریم. عکس‌هایی که از دوره کودکی به همراه پدرتان انداخته اید را جمع آوری کنید و با یک اسکنر کیفیت بالا، یک نسخه از آن را داخل رایانه  ذخیره کنید. در گام بعدی به عکس‌ها نگاه کنید و از هر کس آنچیزی را که از آن روز به یاد دارید بنویسید و در انتهای متن از پدرتان به خاطر زحماتی که برایتان کشیده با جملات محبت آمیز تشکر کنید. در مرحله آخر هم یک عکس با کیفیت را به روی جلد  اختصاص دهید و چند خط کوتاه در وصف پدرتان برای پشت جلد بنویسید. می‌توانید پشت جلد را با یک عکس کوچک دونفره از شما و پدرتان زیباتر و احساسی تر طراحی کنید. حالا فقط کافیست فتوبوک مخصوص روز پدر را سفارش بدهید. قطعاً هیچ کادو روز پدری به اندازه اینکه پدری ببیند یک فرزند قدر زحمات او را می‌داند، برای او شیرین و دلچسب نیست.

9. با فتوبوک، روز مادر شاد تر از همیشه است!

همان ایده ای که برای #هدیه روز پدر در موردش صحبت کردیم، برای روز مادر هم کار می‌کنید. فقط به خاطر داشته باشید مادران روحیه حساس و لطیف تری دارند و باید در انتخاب عکس این موضوع را در نظر بگیرید. همین طور استفاده از تم صورتی یا یاسی برای #فتوبوک مادرتان انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. تصور کنید چقدر شیرین است لحظه ای که مادرتان با دیدن عکسهای خودش و شما در کودکی و بزرگسالی، لبخند رضایت از زندگی بر چهره اش نقش ببندد.

10. با یک فتوبوک فوق العاده، #فارغ التحصیلی فرزندتان را جشن بگیرید

یک شنل و کلاه آبی رنگ به همراه کاغذ لوله شده در دست راست، همه ذهنیتی است که ما از عکس مراسم فارغ التحصیلی داریم. کلیشه‌ای که شاید این روزها آنقدر‌ها هم جذاب نباشد. اگر برادر یا خواهری دارید که قرار است در جشن فارغ التحصیلی او شرکت کنید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم یک آلبوم از عکس‌های مدرسه را به او هدیه بدهید. با چاپ عکس‌هایی که معمولاً در انتهای هر سال تحصیلی مدارس یا خود پدر و مادرها از بچه‌ها می‌گیرند، یک مجموعه بسیار زیبا تهیه کنید و خاطره فارغ التحصیلی خواهر و برادر تان را ماندگار کنید.

11. پدر بزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها را از یاد نبرید

پدر بزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها برای همه ما دوست داشتنی هستند. تا به حال شده که بخواهید از زندگی پر فراز و نشیب آنها یک مجموعه عکس تهیه کنید؟ پدر بزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها انسان‌هایی سرد و گرم چشیده اند و تمام مراحل زندگی را برای سفید شدن موهایشان در آسیاب زندگی سفید کرده اند. مضاف بر اینکه، حضور آنها پیش ما یک فرصت بسیار خوب برای ماندگار کردن خاطراتی است که ریشه در اصالت خانوادگی ما دارند. یک ایده فوق العاده برای تهیه فتوبوک‌، جمع آوری عکس پدر بزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها از آلبوم‌های قدیمی و کنار هم قرار دادن آنها است. این کار باعث می‌شود وقتی آنها صفحات کتاب عکس را ورق می‌زنند، با افتخار از گذشته خودشان یاد کنند با امید به زندگی بیشتری به ادامه زندگی فکر کنند. مگر غیر از این است که زنده بودن ما باید همراه اشتیاق به زندگی باشد؟ پس همین الان دست به کار شوید!

12. به فکر تهیه یک #کاتالوگ لاکجری از محصولات شرکت تان هستید؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که یک آلبوم لوکس از خدمات و محصولات شرکت تان را روی می‌ز پذیرایی اتاق مدیرعامل شرکت قرار دهید؟ فتوبوک به شما کمک می‌کند این کار را انجام دهید. با کمک یک عکاس صنعتی حرفه ای از شرکت و خدمات خودتان عکس‌هایی فوق العاده تهیه کنید. پس از انتخاب یک قالب رسمی و اداری به همراه متن مناسب ثبت سفارش کنید.

13. فتوبوک و انتخاب  بهترین هدیه برای روز دختر

دختر داشتن یکی از موهبت‌هایی است که همه نصیبشان نمیشود. در تقویم ایران یک روز به عنوان روز دختر وجود دارد و شاید شما دوست داشته باشید کادو روز دختر امسال با همیشه فرق داشته باشد. اگر این فکر را در سر دارید، پیشنهاد ما به شما یک فتوبوک زیبا است. می‌ توانید عکس‌های دخترتان در ژست‌ها و استایل‌هایی که دوست دارد، انتخاب کنید و به همراه یک قالب خاص و همینطور تهیه متن زیبا برای چاپ سفارش ثبت کنید. قطعاً فتوبوک به اندازه ای خاص و هیجان انگیز هست که خاطره این کادو برای همیشه در ذهن دختر شما بماند.

14. در سایت #pichap سفارش فتوبوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید

برای اینکه ایده‌های فتوبوک را عملی کنید، پس از مراجعه به سایت pichap و ثبت نام، سفارشتان را نهایی کنید. Pichap اولین سایت ایرانی است که قالب‌های متنوع فوق العاده ای برای شما فراهم کرده است. از نظر قیمت نهایی، این سایت برنامه تضمین قیمت را برای مشتریانش تدارک دیده تا با خیال آسوده سفارششان را نهایی کنند.

همچنین کیفیت‌های متنوع چاپ و ابعاد مختلف از دیگر مزیت‌هایی است که این سایت ارائه می‌دهد. کافیست اندازه، کیفیت چاپ و نوع کاغذ را انتخاب کنید و پس از 2 روز محصول نهایی را درب منزل تحویل بگیرید.

تهیه فتوبوک یک ایده فوق العاده برای هدایای مناسبتی مثل کادو روز زن، کادو روز مرد، هدیه ولنتاین و … است که علاوه بر زیبایی، کادو شما را به کادویی خاص و نمونه تبدیل می‌کند. چاپ عکس به همراه متن‌های زیبایی که با سلیقه شما چینش و طراحی می‌ شوند برای عزیزان شما هدیه‌هایی ارزشمند خواهند بود. در این مقاله 14 ایده کاربردی برای چاپ فتوبوک ارائه داده شده است. اگر موضوع مورد نظرتان را انتخاب کرده اید به راحتی با مراجعه به سایت #pichap سفارشتان را نهایی کنید و هر جای ایران که هستید، درب منزل تحویل بگیرید.

#پیچاپ همراه همیشه لحظه های خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *